Září 2014

25. ročník Cibulového jarmarku v Hořovicích

26. září 2014 v 9:44 | čepe |  Trhy a slavnosti

V sobotu 4. října se bude konat již tradičně Cibulový jarmark na náměstí v Hořovicích a přilehlých ulicích.
Rušno bude již v pátek večer, kdy se lidé prochází v podvečer mezi stánky s občersvením a popijí burčák. Děti se mohou těšit na lunapark v Pražské ulici a u Lidového domu.
Druhý den ráno v sobotu se můžete těšit na stovky stánků s veškerým zboží, proběhnou tradičně výstavy ovoce, zeleniny, včelařství i hub na Radnici.
K poslechu zde budou hrát na náměstí kapely Horká jehla, Hořovická muzika Bohumila Vojíře, Dixieland band Zdice, pan Bakara s chorvatskými písněmi a kapela Třehusk. A tradičně vystoupí mažoretky Šárky Vacovské.

Extraligový seriál - Český skokový pohár v Hořovicích

26. září 2014 v 9:31 | čepe |  Sport

Extraligový seriál Český skokový pohár v Hořovicích na Ranči Opatrných měl skokové závody již v neděli 21. září.
Od 23. do 28. září probíhají finálové boje v Hořovicích, kde se mimo jiné bude závodit také v týmové soutěži KAP Jumping, kde se na start postaví 10 kvalitních týmů. Vyvrcholení soutěží je v sobotu 27. a v neděli 28. září.


Rodinné centrum KALEIDOSKOP

25. září 2014 v 20:12 | čepe |  Staré články blogu
Rodinné centrum je bezpečným prostředím pro rodiče a děti. Rozšiřuje současnou nabídku Domečku Hořovice pro tuto cílovou skupinu. Rodinné centrum nabízí prostor pro setkání rodičů na mateřské dovolené. Nabízí zázemí občanským sdružením a neziskovým organizacím a umožní jejich spolupráci. Poskytuje nabídku kurzů, seminářů a vzdělávacích cyklů. Zaměření aktivit rodičovského centra bude přizpůsobeno požadavkům z dotazníkového šetření potřeb rodičů i prarodičů z Hořovic. Bude otevřeným centrem pro všechny občany Hořovic. Více informací zde.

Domeček Hořovice - nabídka zájmových útvarů pro školní rok 2014-2015

25. září 2014 v 20:02 | čepe |  Akce pro děti
Pro nový školní rok si můžete vybraz z celé řady kroužků
VŠECHNY KROUŽKY NALEZNETE PODROBNĚ ZDE
Pobočky Domečku Hořovice najdete - v ZÚ Komárov, ZÚ Liteň, ZÚ Králův Dvůr, ZÚ Osek