Ples přinesl téměř 50tis. korun

24. listopadu 2009 v 11:25 | čepe |  Staré články blogu
Velký ples malých princezen a princů,který se konal v Hořovicích 1.listopadu uspořádalo Občanské sdružení Dej šanci jehož zakladatelkou je paní Hana Zýková. Ples se konal pod patronátem města Hořovice a nemohl zde chybět ani starosta města pan Mgr. Luboš Čížek, který se dostavil v mušketýrském oděvu. Ples moderovala Sabina Laurinová a Miroslav Šimůnek, ze známých osobností mohli přítomní spatřit také Kateřinu Kornovou, Světlanu Zárubovou, Radka Macháčka, Tatianu Kovaříkovou a scenáristku Evu Papouškovou.
Ples měl velmi jasné poslání vybrat co nejvíce peněz pro děti z dětských domovů z Olomouce, Kroměříže, Jihlavy, Počernic a Nového Strašecí. O program se postaraly hlavně děti, které zde hrály a zpívaly, předváděly břišní tance, aerobik a jiné dovednosti.

Ples měl celkem 47 sponzorů a hlavním mediálním partnerm byla Televize Prima. V tombole bylo 19hlavních cen a 340 cen dalších.
Na vstupném se vybralo 47.750,-Kč a každý Dětský domov si tedy pro své svěřence odvezl 10.000,-Kč, které budou použity pro lepší vzdělání a podporu talentu dětí v domově. Dobrá věc se tedy podařila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama